Strona Główna
O firmie
Produkty
Materiały eksploatacyjne
Środki chemiczne
Serwis i doradztwo
Współpraca
Patenty
Referencje
Adres firmy
Polityka prywatności
Aktualności


Wszelkie prawa zastrzeżone.


Ogólna polityka ochrony prywatności firmy Form-Pat Sp. z o.o.

Form-Pat Sp. z o.o. informuje, iż wyłączne prawa autorskie do serwisu dostępnego pod adresem internetowym http://www.formpat.com.pl należą do autora serwisu, którym jest Form-Pat Sp. z o.o.

Wszystkie znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli. Prawa autorskie związane z serwisem podlegają ochronie zgodnie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz. U. Z 1994r. Nr 24 Poz.83 ze zmianami). Form-Pat Sp. z o.o. informuje, iż zgodnie z Ustawą, strona http://www.formpat.com.pl zawiera treści, grafikę, sposób prezentowania informacji, które są chronione prawem, a także wszelkie inne dokumenty publikowane na w/w stronie.

Żadne informacje ze strony http://www.formpat.com.pl nie mogą być kopiowane, duplikowane, reprodukowane, przetwarzane, wykorzystywane, publikowane w Internecie i innych mediach w żadnej formie, bez zgody właściciela Form-Pat Sp. z o.o.

Dane osobowe
Jedynymi danymi osobowymi, które gromadzimy są informacje, jakie nam Państwo sami dostarczają lub komunikując się z nami za pomocą strony internetowej.


Cele wykorzystywania danych osobowych

Wszelkie dane osobowe, jakie nam Państwo dostarczą, mogą zostać użyte jedynie dla następujących celów:

  • dostarczania Państwu zamówionych informacji, produktów lub usług;
  • zapoznania Państwa z produktami lub usługami firmy Form-Pat Sp. z o.o., którymi mogą być Państwo zainteresowani, lub dla innych celów marketingowych;

© 2008 Form-Pat Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.